Obsah

Zprávy

soutěž v INLINE bruslení 1

soutěž v INLINE bruslení

13.6. 2018 proběhla na 2. ZŠ soutěž v INLINE bruslení. Žáci/žákyně naší školy vybojovali dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili. Gratulujeme!

Mjartanová S.

celý text

ostatní | 22. 6. 2018 | Autor: 6zs webu
#

Dopravní soutěž v Sokolově

24.5.2018 proběhlo krajské kolo dopravní soutěže v Sokolově, kam za naši školu odjely reprezentovat 2 týmy.

Obě skupiny předvedly pěkný výkon, ale u starších žáků byla velká konkurence, tak se s 222 trestnými body neumístili na prvních třech místech. Mladší měli více štěstí a se 167 trestnými body se vyšplhali na 1. místo a zajistili si postup do celostátního finále 19. - 21.6.2018 v Brně.

Přes nepřízeň počasí byla soutěž pěkná, měli pro nás zajištěn zajímavý program a pro děti hodnotné ceny, které využijí na kole. Bílý cyklistický dres - 1. cena - bude reprezentovat s našimi žáky náš kraj.

Všem žákům děkuji za přípravu a nyní se ještě intenzivněji budeme připravovat na republiku.

Mgr. A. Půlpánová celý text

ostatní | 28. 5. 2018 | Autor: 6zs webu
#

Pohár rozhlasu

Dne 9.5.2018 v areálu atletického hřiště v Poohří proběhl Pohár rozhlasu. Žáci soutěžili v běhu na 60m, vytrvalostním běhu, skoku dalekém, skoku vysokém, hodu míčkem a vrhu koulí. Na závěr si družstva změřila síly ve štafetách. Z naší školy se zúčastnilo 34 žáků. Mladší žákyně se umístily na 3.místě. Mladší žáci na 2. místě a postoupili do dalšího kola (15.5.2018 v Mar.Lázních). Starší žákyně obsadily 4. místo a starší žáci 5. místo. Sportovní dopoledne se opravdu vydařilo a sportovcům k výkonům blahopřejeme.
I.Bravencová, M.Truhlářová, uč.TV
celý text

ostatní | 18. 5. 2018 | Autor: 6zs webu
Mladý zahrádkář 1

Mladý zahrádkář

Dne 11. 5. proběhlo v Nejdku krajské kolo soutěže Mladý zahrádkář. Naši žáci jsou stálými účastníky této akce, soutěží v praktickém poznávání rostlin a v teoretických znalostech v oblasti zahrádkářství. Velmi nás těší krásné 4. místo Lucie Křížkové, která porovnala znalosti s dalšími 31 žáky ve starší kategorii. Veronika Svatková obsadila 4. místo v kategorii mladších žáků. Dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy. celý text

ostatní | 17. 5. 2018 | Autor: 6zs webu
#

akce Hlídky mladých zdravotníků

Dne 2. 5. se naši žáci zúčastnili akce Hlídky mladých zdravotníků. Soutěžili v praktickém poskytování 1. pomoci. Součástí byla obvazová technika, ošetření různých zranění a přenos raněného. Byli také prozkoušeni z teoretických znalostí o lidském těle a poskytování 1. pomoci. V mladší kategorii se naši žáci 5. tříd umístili na 2. místě a starší obsadili místo 4 celý text

ostatní | 7. 5. 2018 | Autor: 6zs webu
Výherci

Vyhráli jsme 3. místo v soutěži "Velikonoční zajíček"

Dne 12. 4. 2018 se uskutečnilo předávání cen za výtvarnou soutěž od Muzea Cheb ve Valdštejnské obrazárně. celý text

21.3.2018 - Recitační soutěž 2.tříd

Dne 21.3.2018 se uskutečnila recitační soutěž žáků druhých tříd.

ostatní | 19. 2. 2018 | Autor: 6zs webu

Tři úspěšní matematici z pátých tříd jsou z naší školy!

Úspěšní řešitelé okresního kola matematické olympiády 2018 celý text

ostatní | 1. 2. 2018 | Autor: 6zs webu
ilustrační foto

1. stupeň - šplh 2018 ve výsledcích

Soutěže ve šplhu se minulý týden zúčastnilo rekordních 74 žáků z prvního stupně.

Výtvarná soutěž "Elá hop"

Ve výtvarné soutěži pořádané Galerií výtvarného umění v Chebu na téma cirkus vyhrála 3. místo Adéla Škardová v kategorii 13 - 15 let. celý text