Obsah

DHL pomáhá školám

Typ: ostatní
DHL pomáhá školám Stalo se již tradicí, že firma DHL, nezištně pomáhá  6. základní škole  Cheb v rámci projektu "GO HELP".

V letošním roce jsme jejich dobrovolnickou pomoc obzvláště uvítali, neboť ve škole probíhá velká rekonstrukce učeben a práce je až nad hlavu. Ve čtvrtek 12. 8. 2021 zavítalo do školy více jak  20 zaměstnanců firmy, kteří se v plném nasazení pustili do úklidových  prací. Umývali okna, šatny, likvidovali starý nábytek a pomáhali s drobnými údržbářskými pracemi. Ve spolupráci s našimi zaměstnanci, vytvořili skvělý tým, za kterým byl vidět, během chvíle, veliký kus práce. Velice nás těší, že někteří pracovníci DHL u nás byli již po třetí a již dopředu měli rozdělenou práci, kterou následně vykonávali samostatně bez jakékoli pomoci, dokonce si přinesli i svoje úklidové náčiní. Mezi spolupracovníky panovala dobrá nálada a můžeme říci, že mezi nimi vzniklo i přátelství.

Pomoci firmy DHL si neskutečně vážíme, obzvláště v této nelehké době. Věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Již nyní plánujeme exkurzi pro naše žáky do provozu firmy, abychom jim  přiblížili reálný pracovní život a napomohli jim tak při rozhodování
o jejich dalším vzdělávání.

Poděkování patří všem, kteří přišli pomoci, ale především paní Kateřině Pirošíkové za  organizaci celé akce a za dárečky, které připravila pro naše žáky.


Vytvořeno: 18. 8. 2021
Poslední aktualizace: 18. 8. 2021 21:38
Autor: Mgr. Štěpánka Dostálová, MBA