Dne 14. 6. 2022 si žáci 2. B připravili, ve školní kuchyňce, jednohubky. Přinesli si, co mají rádi - rohlíky, klobásy, šunky, sýry, okurky atd. Společně pak poseděli a jednohubky snědli, moc jim chutnaly :-).
Dne 14. 6. 2022 si žáci 2. B připravili, ve školní kuchyňce, jednohubky. Přinesli si, co mají rádi - rohlíky, klobásy, šunky, sýry, okurky atd. Společně pak poseděli a jednohubky snědli, moc jim chutnaly :-).