Žáci 2. B navštívili výstavu ilustrátora Miroslava Šaška s názvem "To je Hong Kong". Motivy ze Šaškových ilustrací se také objevily na pohlednicích, plakátech a užitkových předmětech. Pár takových předmětů si mohly děti prohlédnout a v závěru si výtvarně vystínovat čínskou loďku DŽUNKU :-).





Školní systém EduPage





