Naši školu reprezentovalo celkem osm dětí – čtyři žáci z prvního stupně - Mikuláš Jan Lipták, Jan Starý, Barbora Morávková a Ngo Bao Anh a čtyři žáci z druhého stupně – Dominik Kubát, Aleš Smýkal, Julie Kohoutová a Barbora Kaššaiová. Soutěžící absolvovali disciplíny: jízdu zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, jízdu na dopravním hřišti a zdravovědu.
Všichni účastníci předvedli velké nasazení, týmovou spolupráci a snahu dosáhnout co nejlepšího výsledku. Velkého úspěchu dosáhl tým druhého stupně, který vybojoval krásné 3. místo. Mladší žáci z prvního stupně se také neztratili a obsadili 5. místo. Od vítězného týmu je dělilo 6 bodů.
Děkujeme všem soutěžícím za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům. Poděkování patří také organizátorům soutěže za přípravu zajímavého a poučného dne, který dětem pomohl rozšířit jejich znalosti o bezpečnosti v silničním provozu.
Petrovková, Štichová





Školní systém EduPage





