Obsah

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Typ: ostatní
Dopravní soutěž mladých cyklistů V pondělí 11. května 2026 se v DDM Sova konalo oblastní kolo dopravní soutěže pod záštitou BESIP. Soutěže se zúčastnili žáci prvního i druhého stupně, kteří si během dne vyzkoušeli své znalosti, dovednosti i schopnost správně reagovat v různých dopravních situacích.

Naši školu reprezentovalo celkem osm dětí – čtyři žáci z prvního stupně  - Mikuláš Jan Lipták, Jan Starý, Barbora Morávková a Ngo Bao Anh a čtyři žáci z druhého stupně – Dominik Kubát, Aleš Smýkal, Julie Kohoutová a Barbora Kaššaiová. Soutěžící absolvovali  disciplíny: jízdu zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, jízdu na dopravním hřišti a zdravovědu.

Všichni účastníci předvedli velké nasazení, týmovou spolupráci a snahu dosáhnout co nejlepšího výsledku. Velkého úspěchu dosáhl tým druhého stupně, který vybojoval krásné 3. místo. Mladší žáci z prvního stupně se také neztratili a obsadili 5. místo. Od vítězného týmu je dělilo 6 bodů.

Děkujeme všem soutěžícím za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům. Poděkování patří také organizátorům soutěže za přípravu zajímavého a poučného dne, který dětem pomohl rozšířit jejich znalosti o bezpečnosti v silničním provozu.

Petrovková, Štichová


Vytvořeno: 14. 5. 2026
Poslední aktualizace: 14. 5. 2026 8:23
Autor: 6zs webu