Obsah

Pohár rozhlasu

Typ: ostatní
Pohár rozhlasu Okresní kolo

Naši žáci se pravidelně zúčastňují sportovní soutěže Pohár rozhlasu. 5. a 12. května proběhla okresní kola této atletické soutěže. V letošním školním roce bylo nejúspěšnější družstvo starších žáků, které vybojovalo krásné 2. místo. Všichni naši sportovci předvedli skvělé výkony, avšak nejvíce se dařilo našim skokanům. Alexandr Kohout z 9.C zdolal 166 cm a suverénně zvítězil, Maksym Kocherin z 9.B v této disciplíně vybojoval hezké 3. místo. Pavlína Brožová z 9.C zdolala výšku 146 cm a zajistila si tím krásné 2. místo a tuto pozici si vybojovala také ve vrhu koulí. Koule byla silná disciplína též Patrika Vážného z 8.B, který obsadil 2. místo. Sofie Hyspecká ze 7.B skončila na 3. místě ve skoku dalekém a Jan Schveiner na 3. místě v běhu na 1000 m. Celému týmu gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Vytvořeno: 14. 5. 2023
Poslední aktualizace: 14. 5. 2023 22:52
Autor: 6zs webu