Obsah

TRADIČNÍ POMOC DHL

Typ: ostatní
TRADIČNÍ POMOC DHL Spolupráce s firmou DHL.

Třetí rok skvěle pokračuje spolupráce firmy DHL a 6.základní školy v Chebu. Dne 16.8. 2022 jsme přivítali ve škole zaměstnance firmy, kteří byli ochotni pomoci. V době prázdnin se ve škole provádí větší úklidové a stěhovací práce. Právě v těchto náročných dnech dobrovolníci z naší přátelské společnosti DHL myli okna, uklízeli šatny a prostranství budovy. Došlo i na likvidaci starého nábytku a stěhování. Celý den panovala příjemná atmosféra. Pro naši školu je tato každoroční pomoc velikým přínosem. Veliké poděkování patří všem zúčastněním, ale především vedení firmy DHL, která naší škole pomáhá nejen touto prázdninovou akcí, ale i finančně vždy, když je potřeba. Je vidět, že jim na vzdělávání mladé generace záleží.

Děkujeme!


Vytvořeno: 28. 8. 2022
Poslední aktualizace: 28. 8. 2022 19:40
Autor: 6zs webu