Obsah

OVOV

Typ: ostatní
OVOV 25. 3. 2022

V pátek 25. března se 11 žáků naší školy zúčastnilo soutěže OVOV. Tento závod již tradičně perfektně zorganizovala Základní škola Františkovy Lázně ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Zájem o tuto sportovní akci byl obrovský. Sešli se zde závodníci z celého okrsku, kteří poměřili své síly v pěti disciplínách: kliky po dobu 2 minut, trojskok, hod medicinbalem, různé techniky skákání přes švihadlo a vytrvalostní disciplína s výběrem: dribling s basketbalovým míčem, či běh na 1000 metrů. Všichni naši sportovci bojovali s nasazením všech sil a prokázali svoji všestrannost. Nejúspěšnější byl Maxmilián Petr Vogel ze 7.A, který v jednotlivcích vybojoval 1. místo a zajistil si tím postup do krajského kola této populární soutěže. Jen pro zajímavost, zkuste doma udělat 105 poctivých pánských kliků za 2 minuty jako Maxmilián.

Všem našim účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Maxmiliánovi přejeme hodně motivace a chuti do další přípravy na krajské kolo.

Vytvořeno: 1. 4. 2022
Poslední aktualizace: 1. 4. 2022 10:32
Autor: 6zs webu