Obsah

Školní ekotým 2017/2018                                                 při budování nové ekoklubovny

Ekotým v akci

EKOTÝM – 2017/2018

docházka  

třída

20.9.

18.10.

15. 11.

20. 12.

17. 1.

21. 2.

21. 3.

18. 4. 

16. 5.

 

Cihla Jan

5. A

-

-

/

-

/

o

-

-

 

 

Danczik Marek

4. C

/

/

/

-

-

-

-

-

 

 

Dibalová Karolína

4. A

/

-

/

/

/

/

/

/

 

 

Duongová Anna

9. A

/

/

/

/

o

/

-

-

 

 

Erler Jiří

9. B

/

/

-

-

-

/

/

-

 

 

Glazerová Natálie

8. B

/

o

o

-

/

o

/

-

-

 

Ha Thu Thuy

5. B

/

/

/

/

/

/

/

/

 

 

Hes Antonín

9. A

/

/

/

/

/

/

o

/

 

 

Hrůzová Daniela

7. A

/

/

-

/

/

o

/

/

 

 

Jelínek Martin

9. A

/

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Jurčíková Kristýna

8. A

o

o

/

-

-

o

/

/

 

 

Kolbová Kateřina

5. A

/

/

/

-

/

o

o

o

o

 

Kopecký Daniel

3. A

/

/

/

/

/

/

/

/

 

 

Korchová Andrea

6. A

o

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Křivánková Lucie

7. A

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Křivánková Michaela

3. B

/

/

o

-

/

/

/

/

 

 

Marinč Martin

6. A

o

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Marinč Patrik

6. A

o

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Marjánek Jan

8. B

/

o

o

/

/

/

/

/

 

 

Menczerová Nella

7. B

/

/

/

-

-

-

-

-

 

 

Mikula Lukáš

4. B

o

/

o

/

o

o

o

o

 

 

Našincová Kristýna

7. B

/

/

/

-

-

/

/

/

 

 

Nguyen Bao Nhi

5. C

/

/

/

/

/

/

-

-

 

 

Nguyenová

4. C

/

/

/

-

-

/

 

 

 

 

Plutík Radim

5. B

/

/

/

-

-

-

 

 

 

 

Siváková Štěpánka

3. A

/

/

/

/

/

/

 

 

 

 

Snížková Tereza

3. B

/

/

/

-

-

/

 

 

 

 

Šturmová Štěpánka

9. B

-

-

/

-

-

-

-

-

-

 

Vondružková Zuzana

9. A

/

/

-

-

/

/

 

 

 

 

Zimmermannová Nikola

4. A

/

/

/

/

/

/

 

 

 

 

 

Školní ekotým - členové pro rok 2017/2018

ekotým - nástěnka ve vstupní hale

 

Ročník

Jméno člena ekotýmu

3. A

Daniel Kopecký

Štěpánka Siváková  

3. B

Tereza Snížková

Křivánková Michaela

 

3. C

 

 

 

4. A

Nikola Zimmermannová

Karolína Dibalová

 

4. B

Lukáš Mikula

Rozárie Dagmar Svobodová  

4. C

Nguyenová

 

 

5. A

Kolbová Kateřina

Jan Cihla

 

5. B

Radim Plutík

Ha Thu Thuy

 

5. C

Nguyen Bao Nhi

 

 

6. A

Marinč Martin

Korchová Andrea

 

7. A

Křivánková Lucie

Daniela Hrůzová

 

7. B

Našincová Kristýna

Nella Menczerová

 

8. A

Jurčíková Kristýna

 

 

8. B

Marjánek Jan

Natálie Glazerová

 

9. A

Antonín Hes

Anna Duongová Zuzana Vondružková

9. B

Jiří Erler

Štěpánka Šturmová

 

Ekotým2

Ekotým1

 

 

Školní ekot Tým 2015/2016

Školní ekotým